Hakkımızda - Galata Cosmetics
Hakkımızda

Profesyonel iş hayatıma 1995 – 2014 yılları arasında çeşitli global firmalarda çalışarak başladım ve kendimi daha iyisi için geliştirerek devam ettirdim.

2014 yılı itibari ile çalışma hayatıma kendim yön vermeye karar vererek Galata Kozmetik firmasını kurdum ve çalışmalarıma başladım.

Galata Kozmetik olarak 2014 yılından bu yana Kozmetik sektöründe başarı ile hizmet vermeye devam etmekteyiz.

 Şirketimizin başlıca amaç ve kapsamı kozmetik,  temizlik ürünleri, ağız bakım ürünlerinin iç piyasada toptan, perakende ve internet kanalı üzerinden satışına yöneliktir. 

Kuruluşumuzdan bugüne kadar olan süreçte sattığımız birçok ürünlerin ithalatını yapmaktayız ve sağlık bakanlığı tarafından satış bildirim onaylarını alarak piyasaya toptan dağıtımını gerçekleştirmekteyiz. Bu süre zarfında yurt dışı ve yurt içi fuar katılımlarını gerçekleştirmemiz, yurt dışı müşteri portföyümüzün artmasına ve çalışma hayatımıza ihracat operasyonlarının da katkısını sağlamaya başlamıştır. Pandemi sürecinde piyasanın daralması, şirketimizi internet pazaryerlerine yönlendirmiş olup, çeşitli internet pazaryerlerinde satış yapmaya başlamamıza olanak sağlamıştır. Geçtiğimiz 2 sene zarfında internet Pazar yerleri üzerinden yaptığımız satışların şirketimize katkısının olumlu olması, 2021 tarihinde firmamıza ait internet sayfamızın açılmasına olanak sağlamıştır.

2021 – 2022 döneminde Türkiye iç Pazarında dağıtımını yapacağımız Amerikan Menşeli Organik Spanish Garden Şampuan ve güzellik ürünlerinin satışına başlamış bulunmaktayız. Ürünlerimizi çeşitli fuarlarda  tanıtarak toptan dağıtımına ağırlık vermeyi hedefliyor ve tüketicilerimiz ile buluşturarak  ürünlerimizin tanıtımına hız vermeyi planlıyoruz.

Galata Kozmetik olarak önceliğimiz daima kaliteli ürün sunumu ve müşteri memnuniyetidir. Tüm ürünlerimiz sağlık bakanlığı onaylı olup, sizler için en uygun şekilde, temiz ve hijyen kurallarına uygun ambalajlanarak sağlam olarak sevk edilir ve teslimat sonrasında eğer sorularınız ve geri bildirimleriniz olursa, ekibimizi sizler için destek olmak için beklemektedir. Mutlu ve Sağlıklı yarınlar dileriz.